23. Akbank Caz Festivali programı

Bu yıl 23. yaşını kutlayan Akbank Caz Festivali’nin programı açıklandı. 25 Eylül-12 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek “Şehrin Caz Hali”, yine cazın önemli isimlerini festivalcilerle buluşturacak.

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı

5 Ekim, Cumartesi / 18.00 / Mulatu Astatke

5 Ekim, Cumartesi / 21.00 / Chris Dave and the Drumhedz featuring Mos Def / MF DOOM and

Lalah Hathaway

6 Ekim, Pazar / 20.30 / HARRIET TUBMAN featuring CASSANDRA WILSON present "BLACK SUN"

Cemal Reşit Rey Konser Salonu

27 Eylül, Cuma / 20.30 / Enrico Rava Tribe feat. Gianluca Petrella

28 Eylül, Cumartesi / 18.00 / John Surman

28 Eylül, Cumartesi / 20.30 / Mare Nostrum: Paolo FRESU- Richard GALLIANO- Jan LUNDGREN

Akbank Sanat

25 Eylül, Çarşamba / 19.00 / Mattias Nilsson

26 Eylül, Perşembe / 19.00 > Tamer Temel Quartet

27 Eylül, Cuma / 19.00 / Ece Göksu & Neşet Ruacan Duo

28 Eylül, Cumartesi / 19.00 / Elina Duni Quartet

1 Ekim, Salı / 19.00 / Black February Film Gösterimi

2 Ekim, Çarşamba / 19.00 / Testimoni (Martin Fondse & Eric Vloeimans)

5 Ekim, Cumartesi / 19.00 / Helge Lien Trio

8 Ekim, Salı / 19.00 / Black February Film Gösterimi

25 Eylül, Çarşamba / 20.00 / Malia Sings Nina Simone

Babylon

25 Eylül, Çarşamba / 21.30 / David Lynch presents Chrysta Bell

26 Eylül, Perşembe / 21.30 / Natalia Mann Trio

27 Eylül, Cuma / 22.30 / Butterscotch

23.30 > Alp Ersönmez “Cereyanlı” featuring Butterscotch

28 Eylül, Cumartesi / 22.00 / Tobumusikism

22.30 / The Real Tuesday Weld

00.00 / Tobumusikism

29 Eylül, Pazar / 20.00 / Evrim Demirel Ensemble

30 Eylül, Pazartesi / 21.00 / Georges Méliès Cine-Concert

1 Ekim, Salı / 21.30 / Kurt Rosenwinkel New Quartet

2 Ekim, Çarşamba / 21.30 / Nicholas Payton XXX

3 Ekim, Perşembe /21.30 / Sophie Hunger

4 Ekim, Cuma / 23.30 / Tortured Soul

5 Ekim, Cumartesi / 22.00 / Yakuza & Memo Garan

23.30 / Submotion Orchestra

01.00 / Yakuza & Memo Garan

6 Ekim, Pazar / 18.30 / WeeD

8 Ekim, Salı / 21.30 / CIRCUS, CINEMA and SPAGHETTI - SEXMOB plays Fellini: The Music

of Nino Rota

9 Ekim, Çarşamba / 21.30 / İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions

10 Ekim Perşembe / 21.30 / Rova Plus presents: No Favorites! (for Lawrence Butch Morris)

18 Kasım, Pazartesi / 20.00 / JAmZZ

Babylon Lounge

27 Eylül, Cuma / 22.00 / Electro Swing: Tobumusikizm

28 Eylül, Cumartesi / 19.30 >/ Atölye: Butterscotch

4 Ekim, Cuma / 23.30 / Electro Swing: White Mink

5 Ekim, Cumartesi / 23.30 / Davulun Sesi: Sotu The Traveller (Amsterdam), Sine&Noise (Tektosag),

Kiraz (Radio Zula/Tektosag) & Dalt Wisney (RBMA)

Garajİstanbul

2 Ekim, Çarşamba / 22.00 / Lost Fingers

3 Ekim, Perşembe / 22.00 / Chinese Man

Caddebostan Kültür Merkezi

08 Ekim, Salı / 20.30 / Birsen Tezer

9 Ekim, Çarşamba / 20.30 / Jehan Barbur featuring İlhan Erşahin

Pera Palas

3 Ekim, Perşembe / 20.30 / White Mink

3 Ekim, Perşembe /21.30 / Hot Jazz Band

4 Ekim, Cuma / 20.30 / White Mink

4 Ekim, Cuma / 21.30 / Hot Jazz Band

Nardis

26 Eylül, Perşembe / 21.30 / Jim Rotondi Quintet

27 Eylül, Cuma / 22.30 / Jim Rotondi Quintet

Jazz Company (Elite World Istanbul Hotel)

28 Eylül, Cumartesi / 22.00 / For Ensemble

5 Ekim, Cumartesi / 22.00 / Fötr Blues Band

Bahçeşehir Üniversitesi

10 Ekim, Perşembe / 19.30 / İstanbul Gençlik Caz Orkestrası

@İstanbul_Sanat




Yorum Yap:

E-Bülten ve Dergi Aboneliği

Adınız: Yaşınız: E-Mail Adresiniz: Mesleğiniz: Firma: